O nas

O nas

Jesteśmy młodym, ale prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z ogromnymi ambicjami. Nasze zdobienia wykonujemy z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły, czego efektem każdorazowo jest najwyższa jakość usługi w jak najdogodniejszej cenie. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Wszystkich naszych Klientów na bieżąco informujemy o stanie prac, a w razie wszelkich pytań służymy kompleksową pomocą.

Lokalne Koszulki

Rozwój

Stale poszerzający się wachlarz naszych usług to nie tylko druk na koszulkach. Zajmujemy się również zdobieniem kubków i toreb ekologicznych oraz posiadamy własną markę koszulek. Nieustannie poszerzamy naszą działalność o własne sklepy internetowe, w których mogą Państwo zakupić produkowane przez nas wyroby – zarówno detalicznie, jak i hurtowo. Przykładem niech będzie lokalnekoszulki.pl, gdzie miarowo zwiększający się asortyment pomaga podkreślić lokalny patriotyzm naszych Klientów. Zapraszamy!

Doświaczenie

Pomimo faktu, iż powstanie naszej firmy datujemy na Maj 2019, to nasza kadra i tak może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i pełnym profesjonalizmem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą Ofertą , oraz Cennikiem usług. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o Kontakt. Z radością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w kwestii naszych usług.